Vaříme v konvektomatu

Konvektomat je speciální zařízení, které kombinuje vlastnosti horkovzdušné a parní trouby. Provoz je řízen elektronicky a umožňuje nastavovat samostatně teplotu a vlhkost při vaření a pečení. Jídla připravovaná v konvektomatu jsou chutnější a zdravější, protože se připravují za přesně řízených podmínek. Díky těmto vlastnostem se stává konvektomat jedním z nejoblíbenějších zařízení stravovacích provozů a v poslední době začíná pronikat i do domácností.

Konvektomat

Hlavní výhodou konvektomatu je, že můžete při vaření kombinovat teplotu a vlhkost, vařit bez tuku, péct velké kusy masa najednou (například krůtu vcelku), vařit více pokrmů najednou, ohřívat jídlo a zároveň uspořít spoustu místa v kuchyni. Při vaření v konvektomatu díky automatické regulaci uspoříte elektrickou energii a vodu na pomývání nádobí a spotřebičů.

Konvektomat má uložené programy na vaření různých pokrmů a umožňuje vytvářet a ukládat vlastní programy. Jeden z vůbec nejoblíbenějších programů je automatické umytí konvektomatu. Jen si vzpomeňte jak rádi doma čistíte pečící troubu.

Konvektomat nahradí elektrickou nebo plynovou troubu, pánev, fritovací hrnec, tlakový hrnec, zavařovací hrnec, sušičku ovoce, remosku ...

Konvektomat je sice drahé zařízení, ale pokud si uvědomíme, že svou univerzálností nahradí spoustu jiných kuchyňských zařízení, pak jeho cena není zase tak vysoká. 

 


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.